O nás

Naše firma poskytuje servis od roku 2016. Za tu dobu jsme již prokázali, že servis provádíme spolehlivě a bez problémů. Od svého vzniku se snažíme o stabilní růst služeb pro zákazníka. Proto zajišťujeme vedle kompletního úklidového servisu i veškerý hygienických servis včetně montáže zásobníků.

I když kompletní úklidový,  zednickéa malířské práce servis patří mezi základní a důležité části služeb, které naše firma Giz-SerVis nabízí, zkušenosti a požadavky zákazníků ukázaly potřebu rozvíjet se i v jiných oblastech.

V současné době můžeme svým odběratelům, ale i novým zákazníkům nabídnout kromě profesionálního úklidu vč. hygieny i služby v oblasti kompletních malířských a natěračských prací a dále doplňkových prací jako například vyklízecí práce, podružné zednické práce apod

Podnikáme veškeré kroky k 100% spokojenosti zákazníka.

Používáme moderní technologie, kvalitní pomůcky, výkonné úklidové stroje (Karcher, Wap, Columbus, Nilfisk apod.) a vysoce účinné čisticí prostředky (Henkel, Buzil, Star apod.) a dále kvalitní malířské materiály.

Důraz klademe na komunikaci se zákazníkem.

Spolehlivost, serióznost, operativnost, rychlá reakce na Vaše požadavky a připomínky, to vše je pro nás naprostou samozřejmostí.

Rádi se s Vámi dohodneme na individuálních podmínkách vzájemné spolupráce a uvítáme Vás v okruhu našich spokojených zákazníků.

Pracujeme rychle, spolehlivě a efektivně.

Jsme flexibilní. Všechny zakázky realizujeme bez příplatku také o sobotách a nedělích.

Pojištění. Jsme pojištěni na odpovědnost za škody.

Máme přiměřené ceny. Dáváme přednost kvalitním materiálům a kvalitně odvedené práci. Přesto nabízíme zajímavé ceny pro všechny zákazníky.

Pracujeme, nerušíme. Vždy minimalizujeme dopady naší práce na vaši práci a soukromí.

Máme zkušenosti. Realizovali jsme již stovky zakázek všech velikostí pro domácnosti, firmy i stavební společnosti.

Vymalování, úklid, hyg. servis apod. znamená mít dobrý pocit z čistého a zdravého prostředí, kde chceme pracovat nebo odpočívat po své práci.

Telefonní číslo: 
 
777 816 366

 
gizservis@email.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!