ZEDNICKÉ PRÁCE

 Kvalitně odvedená práce. Profesionální přístup. To jsou zednické práce od 

Giz-serVis s.r.o.

  Garantujeme Vám spokojenost při převzetí zakázky, která je vždy realizována v rámci dojednaného termínu. Konzultujeme se zákazníkem, abychom si utvořili jasnou představu o požadavcích. Díky maximálně individuálnímu přístupu, kterého si naši zákazníci velice cení a vnímají jako jistotu dobře odvedených zednických prací, jsme schopni se domluvit na sebemenších detailech realizace a vždy se snažíme vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc. Každé námi odvedené zednické práce jsou tak šity přímo na míru zákazníkovým požadavkům.
V návaznosti na konzultaci a odsouhlasení požadavků z obou stran stanovíme cenovou kalkulaci, ve které vyčíslíme cenu za nabízené zednické práce.
Jakmile jsou přesně stanovené cíle, které by měly naplnit, a je akceptovaná cena, sestavujeme plán a časový harmonogram zednických i pomocných prací se zaměřením na dodržení stanoveného termínu ukončení zednických prací a předání realizace zákazníkovi.
Naše nabídka zednických a stavebních prací.
Vyzdívky stěn, příček - zdění klasickými materiály Pokládky obkladů a dlažeb - naše zednické práce zahrnují i montáž obkladů a dlažeb, a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Pomůžeme vám vybrat vhodnou a kvalitní dlažbu.Vyklízení sklepů - spolehlivé vyklízení bytů a sklepů. Aplikace omítek různých typů - naši kvalifikovaní zedníci dokážou omítnout vaši zeď jakýmkoli typem omítek. Demoliční práce a odvoz suti - vedle zednických prací provádíme také práce demoliční. Po zbourání se samozřejmě postaráme i o likvidaci suti. Stavební práce menšího rozsahu - své dovednosti uplatňujeme i při menších stavebních rekonstrukcích. Rekonstrukce bytů a jejich částí - zařídíme kvalitní zednické práce, které pokryjí rekonstrukci vašeho bytu, instalatéra či plynaře.Zateplení objektu - provedeme kvalitní zateplení vašeho objektu, snížíme jeho energetickou náročnost a snížíme tak náklady na jeho vytápění v budoucích letech.Sanační a zednické práce zároveň
Již mnoho našich zákazníků, kteří si od nás nechali provézt specializované sanační práce, ocenilo, že v našem portfoliu služeb našli také stavební a zednické práce. Které jsou při sanaci zdiva nezbytné, nemusí se naši zákazníci o zajištění zednických prací nadále starat a šetří tak čas i peníze. Náš profesionální tým spolehlivě zajistí, aby sanační i zednické práce na sebe navazovaly a nedocházelo tak ke zbytečným průtahům.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!